Випускники запросили на танець вчителів: випускні у прифронтовому Харкові (відео)

20.06.2024 14:26   -

Харківські випускники. Незламні, мужні, натхненні, сповнені мрій і сподівань. На їх долю випало найважче випробування – війна. Закінчувати школу та шукати себе в майбутній професії в такі важкі часи – складно. Але вони змогли подолати цей виклик. І сьогодні сміливо крокують у доросле життя. Наразі прощаються зі школою випускники Шевченківського району. І хоча урочиста церемонія відбувається в укритті, все одно святу бути.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Я пишаюсь кожним з вас! Бо не зважаючи на постійні повітряні тривоги, не зважаючи на обстріли, ви продовжували навчатися у Харкові. Ви зробили неймовірне. І коли мені кажуть, як жити у Харкові, хай подивляться на вас. І знають, що Харків – це незламне місто. Не зважаючи на всі випробування, ви зовсім інше покоління. Ви незламне покоління. Ви згуртоване, ви мужні, ви непереможні! І звісно ж, ви наше майбутнє. Майбутнє нашої України, майбутнє нашого любимого міста – міста-героя Харкова.

За високі досягнення у навчанні медалями відзначено 961 учень (782 – золотими, 179 – срібними). І це попри те, що діти вимушені здобувати знання у війну – під гул сирен, ракетні атаки на місто і часті блекаути. Розповідаючи про свої плани на майбутнє, випускники зауважили, що війна змінила їх мрії і вплинула на вибір професії.

АНАСТАСІЯ ПРОКОФЬЄВА УЧЕНИЦЯ 11-А ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ЛІЦЕЮ №47
Насправді, для моєї школи це вплинуло дуже сильно, оскільки Харківський ліцей №47 було пошкоджено в наслідок атаки. Навчання, насправді, є можливість тільки онлайн. От свято може проводитись тільки от в такому форматі. Є така мрія стати дипломатом, не знаю, для якоїсь країни. Мені мови легко даються.

ЕМІЛІАННА ЛУЗАН УЧЕНИЦЯ 11-А КЛАСУ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ЛІЦЕЮ №6
Дуже сумні, насправді, думки, тому що війна забирає найкраще – це наше дитинство, це наші свята, які мають радувати зараз в такі часи. І хотілось би радості і щастя в цьому житті. Планую займатися саморозвитком, влаштовувати своє життя, професію. Більш за все склоняюся до музики, і співачкою, і займатися на фортепіано.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

КИРИЛО ЗАЙЦЕВ УЧЕНИК 11-В КЛАСУ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ЛІЦЕЮ №149 ХМР
Війна, без сумнівів, вплинула на подальше побудування мого майбутнього, бо до війни я взагалі бачив себе, як викладача історіі і України, власне. Але після початку повномасштабного вторгнення і через вимушену імміграцію до Німеччини, це середовище, ці люди, німці в першу чергу та наші українці-біжінці вони вплинули на мій погляд. І я знайшов в себе хист до, власне, юриспруденції. Я планую поступати до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у нас, у Харкові, закінчити цей університет, працювати за спеціальністю, кохати свою справу і працювати на благо України.

ОЛЬГА НЕСТЕРЕНКО УЧЕНИЦЯ 11-А КЛАСУ ХАРКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №6
Війна нас сильно травмувала, але це дало нам поштовх до того, щоб змінюватись і ставати кращими. Я під час війни зрозуміла, що хочу бути в Україні, прожити своє життя в Україні, змінити Україну на краще. Захищати свою країну. Розбудовувати її. Можливо я буду працювати юристом, можливо політиком, може слідчим, можливо військовою, якщо війна ще до того часу не закінчиться.

ДАР’Я БУХАНЦОВА УЧЕНИЦЯ 11-А КЛАСУ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ЛІЦЕЮ №6
Особисто я з самого дитинства хотіла завжди бути науковцем. І я вважаю, що завдяки високим технологіям ми можемо зробити життя кожного на повсякденному рівні набагато кращим, вирішити інші нагальні проблеми. І побудувати саме те місто, і саме ту країну, в якій кожен з нас хотів би жити, і жити щасливо. І йти далі по життю закоханими у власне життя кожен день.

Море усмішок, квітів, привітань. Всього цього сьогодні було вдосталь. А як же випускний без традиційного шкільного вальсу? Так. Був і вальс. Випускники запросили на танець своїх вчителів.

ОСТАННІ НОВИНИ