Виставка «Клумба»: про спрагу до життя, про захват миті
Для художниці Любові Якименко ключовим в її творчості є образ саду. Саду, який символізує діяльність художника, творіння, і місце, де душа відпочиває. А клумба є маленькою ділянкою, на якій знаходиться щось дуже улюблене і особливе.
У своїй творчості, також, як і в саду, художник культивує певні види. Щось щиро любить, і воно відповідає взаємністю, щось виникає саме по собі і залишається під скептичним наглядом садівника. Бур'яни теж трапляються і без прополки не обійтися, а буває і те, з чим він більше носиться – ніяк не вдається. Творчість – це той же сад, а художник в ньому садівник або дачник – це як пощастить.
Ще одним образом, який втілився у виставці, є маленький потаємний жіночий світ, з його вічним кругообігом речей, квітів, дітей. Рефлексія до загальнолюдських цінностей стає чимось неважливим і несуттєвим, коли починаєш осягати світ поруч з дітьми. Радість пізнання всього давно знайомого починає грати зовсім іншими фарбами.
На виставці представлені роботи з різних матеріалів, але основні – дерево і глина.
Урочисте відкриття виставки відбудеться 28 лютого о 17:00!
Під час роботи персональної виставки скульптури Любові Якименко «Клумба» відбудеться ряд культурологічних заходів:
5 березня о 17:00 – зустріч з психологом з циклу лекцій «Мистецтво жити». Тема: «Що ми знаємо і чого ми не знаємо про чоловіків. Мистецтво спілкування з ними». Частина 6. Лектор – Северіна Л. В.
12 березня о 17:00 – цикл лекцій з мистецтвознавства «Рєпін – невідомий художник». Лекція 16. Лектор – доктор мистецтвознавства Шило О. В.
13 березня о 16:00 – перегляд відеозапису концерту симфонічної музики світового рівня з колекції Е. Г. Чайки.
14 березня о 17:00 – творча зустріч з автором персональної виставки скульптури «Клумба» Любов`ю Якименко.