Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на четвер, 29 грудня

29.12.2022 07:05   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 29 грудня 2022 року

Астрологічний прогноз на 29 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Намагайтеся протягом усього дня перебувати в хорошому – оптимістичному – стані духу. Навіть людині, яка примудрилася вас образити, треба побажати добра – зірки впевнені: результат вас дуже здивує.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Оскільки люди, що оточують вас, сьогодні налаштовані максимально доброзичливо, всі справи – як професійної, так і господарської властивості – вирішуватимуться легко і швидко.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Обережності сьогодні бажано дотримуватись у всьому, але особливо ретельно необхідно контролювати свої слова – будь-яке необережне висловлювання може зіграти проти представників вашого знака.

Рак (22 червня – 23 липня)

Сьогодні може бути багато охочих дати вам цінну пораду, але дослухатися треба тільки до тих, кому ви дійсно довіряєте, слова інших потрібно ввічливо пропустити повз вуха.

Лев (24 липня – 23 серпня)

День, незважаючи на близькість святкових днів, ідеально підходить для мозкового штурму, необхідного в роботі над новим проєктом: вдасться досягти приголомшливих результатів, які стануть у пригоді нового року.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Будь-який вчинок, який ви зробите сьогодні, незабаром повернеться до вас сторицею, тому важливо, щоб хороших справ у цей час було якнайбільше, а поганих – якнайменше, а то й зовсім не було.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Представникам вашого знака важливо пам’ятати, що робота – не вовк, у ліс не втече, а ось кохана людина може втомитися від постійного очікування та образитися – не варто давати їй підстави для цього.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Зранку бажано скласти докладний план професійних дій, якого бажано дотримуватися неухильно, не відволікаючись водночас на малозначущі справи і заняття.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Якщо на сьогодні буде запланована професійна нарада, у ній необхідно взяти найживішу участь – день ідеально підходить для того, щоб розповісти про свої ідеї начальству – їх гідно оцінять.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Будь-які питання сьогодні вдасться вирішити не дією — навіть дуже активною, а словом: поговоривши з людиною, від якої залежить важливе рішення, ви досягнете набагато більше, ніж біганина і суєта.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Думки сьогодні – втім, як і будь-якого іншого дня – мають бути винятково позитивними, тоді й події, що сталися в цей час, виявляться відповідними – добрими – і навпаки.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Небажано використати красномовство, яке відпустять вам сьогодні зірки, з недоброю метою: свого ви, звичайно, досягнете, але, найімовірніше, згодом самі про це пошкодуєте.