Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на неділю, 20 листопада

20.11.2022 08:00   -
Астрологічний прогноз для всіх знаків Зодіаку на 20.11.2022

Не варто брати за чисту монету все, що буде говорити оточення, в його словах мало правди. Також із певною часткою обережності необхідно ставитися до подій, що відбуваються: вони можуть здатися зовсім не тими, якими є насправді. Не варто робити з них важливі висновки і ухвалювати серйозні рішення. Повiдомляють Харьковские известия.

ОВЕН

Небажано робити покупки, навіть якщо йтиметься лише про запаси продуктів на найближчий тиждень: найімовірніше, вони виявляться з терміном придатності, що закінчується, а то й зовсім протермінованими.

ТЕЛЕЦЬ

Вирушаючи на шопінг, будьте максимально обережні з грошима: сьогодні можна не тільки витратити значну суму грошей, завдавши втрат своєму бюджету, але й придбати те, що вам зовсім не потрібно.

БЛИЗНЯТА

Сьогодні зірки рекомендують вам поєднати домашню роботу та відпочинок: і якщо зранку можна і потрібно займатися господарськими справами, то після обіду необхідно погуляти на свіжому повітрі – у лісі чи парку.

РАК

Навіть якщо ваш настрій залишить бажати кращого, не варто замикатися в собі: спілкування з іншими людьми не тільки розважить вас, але й дасть інформацію до важливих роздумів.

ЛЕВ

Необхідно відмовитися від будь-яких поїздок, оскільки успіхом вони сьогодні не увінчаються, краще – зрозуміло, за можливості – взагалі не залишати стіни свого будинку, тим більше що в них завжди мають чим зайнятися.

ДIВА

Хронічні захворювання, які — з великою ймовірністю — можуть загостритися в цей день, необхідно лікувати за схемою, яку раніше склав вам лікар — тільки так вдасться уникнути нездужання.

ТЕРЕЗИ

Будь-яке творче заняття – незалежно від того, чи є воно для вас роботою чи хобі – сьогодні будуть приречені на успіх: не втрачайте щасливого шансу створити щось по-справжньому цінне.

СКОРПIОН

Не давайте розгулятися сумним думкам, які можуть довести вас до депресії – у прямому значенні цього слова: намагайтеся знайти позитивне навіть у тому, що ви звикли вважати негативним.

СТРIЛЕЦЬ

Відмовтеся від непродуктивного спілкування: розмови про все і одночасно нема про що можуть призвести до конфлікту, який спалахне з нічого – чи варто говорити про те, що він призведе до безрадісного результату.

КОЗОРIГ

Щоб завтра розпочати роботу над важливим професійним проєктом, сьогодні потрібно підготуватися до неї: насамперед закрити всі питання, які навіть теоретично можуть гальмувати вас.

ВОДОЛIЙ

Вам сьогодні – втім, як і завжди – небажано хизуватися своїми досягненнями у професії, фінансах та особистому житті: ви банально можете наврочити самому собі та втратити те, що маєте.

РИБИ

Займаючись господарськими турботами, не хапайтеся за все одразу — великий ризик того, що їжа пригорить, а вода у ванній переллється через край: краще складіть докладний план і чітко дотримуйтесь його.