Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на понеділок, 16 жовтня

16.10.2023 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 16 жовтня 2023 року

Астрологічний прогноз на 16 жовтня 2023 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляє Інфосіті.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Перевтому, яку ви можете відчути в цей час, треба буде “лікувати” роботою: захопившись, ви й не помітите, як втома піде, поступившись місцем бадьорості й бажанню активно діяти.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Не варто поспішати з оформленням ділових документів: оскільки цього дня в їхньому тексті може закрастися прикра помилка, краще відкласти підписання важливих договорів хоча б на кілька днів.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Небажано витрачати сили, відпущені на цей час, намарно: зірки радять вибрати головне завдання і, не відволікаючись на другорядні справи, завзято й поступово “бити” лише в цьому напрямі.

Рак (22 червня – 23 липня)

Відчувши роздратування, яке накочується, випустіть пару будь-яким доступним – і безпечним для навколишніх – способом: наприклад, розбийте кілька тарілок, побийте подушку або … потанцюйте під улюблену музику.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Будь-який конфлікт, призвідником якого – навмисно чи мимоволі – ви можете стати сьогодні, призведе до серйозних наслідків: щонайменше можна посваритися з близькою людиною, а щонайбільше – і втратити її.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Вирішуючи фінансові питання, необхідно бути обережними, а ще краще і зовсім від них відмовитися – замість очікуваного прибутку можна отримати несподіваний – і неприємний – збиток.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Негативні емоції можуть викликати будь-які люди, включно з рідними і близькими, тому важливо виявляти терпіння й поблажливість до їхніх помилок і слабкостей, тим більше, що і вони вам їх прощають.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Критику на свою адресу потрібно сприймати без образ: оскільки в ній буде раціональне зерно, необхідно прийняти все почуте до відома та спробувати виправити свої помилки.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Причиною апатії, яка може спіткати вас цього дня, буде почуття незадоволеності собою і тим, що робите: секрет щастя полягає в тому, щоб – хоча б на якийсь час – дозволити собі бути недосконалими.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

День, коли люди, які оточують вас, постануть перед вами у своєму справжньому – без прикрас і хитрощів – образі, що дозволить вам зробити важливі висновки про подальше спілкування з ними.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Утримайтеся від з’ясування стосунків із близькою людиною, навіть якщо вам так і кортітиме це зробити, – висока ймовірність сварки, яка може розвести вас у різні боки.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Навіть дуже великий обсяг роботи можна буде зробити, якщо нікуди не поспішати й виконувати завдання одне за одним, не відстаючи і не забігаючи далеко вперед.

ОСТАННІ НОВИНИ