Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на понеділок, 20 травня

20.05.2024 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 20 травня 2024 року

Астрологічний прогноз на 20 травня 2024 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляє Інфосіті.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Будь-які – навіть не найзначніші – фінансові операції краще перенести на інший день: невелика помилка під час оформлення рахунків за комунальні послуги може спричинити серйозну плутанину.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Серед ідей, які сьогодні спадатимуть вам на думку, трапляться по-справжньому путні – намагайтеся їх якось зафіксувати, щоб не забути, найкраще – записати для пам’яті.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Не варто спілкуватися з людьми, з якими ви в минулому розлучилися через сварку: спогад про ту ситуацію може стати причиною нового – ще серйознішого й неприємнішого – конфлікту.

Рак (22 червня – 23 липня)

Складуться сприятливі умови для примирення з людиною, яку ви образили деякий час тому: зізнайтеся їй у тому, що були помилялися, і вона охоче піде вам назустріч та забуде всі розбіжності.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Сьогодні представникам вашого знака можна – хоча б на якийсь час – забути про людей навколо і подумати про себе – приділити увагу своєму душевному, а заразом і фізичному стану.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Цього дня, як жодного іншого, необхідно зважувати кожне своє слово: перебуваючи в стані роздратування, ви легко можете наговорити таке, про що згодом сильно шкодуватимете.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Сьогодні вам знадобиться вся ваша ваша доброзичливість і товариськість: люди навколо вас потребуватимуть душевного тепла й уваги – не соромтеся їм це дарувати.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Не варто заглиблюватися у спогади, навіть якщо вони будуть дуже приємними: таким чином ви ризикуєте загубитися в часі та підійти до подій сьогоднішнього дня з мірками вчорашнього.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Розуміння того, як правильно вибудовувати подальші стосунки з близькою людиною, які тривалий час не складалися у вашій свідомості, прийде до вас начебто само собою – точніше, від зірок.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Вам сьогодні бажано максимально відгородитися від навколишнього світу – скоротити спілкування, не відвідувати місця масового скупчення людей: це дасть вам можливість уникнути прикрих конфліктів і сварок.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Не намагайтеся довести комусь свою правоту: по-перше, вам це однаково не вдасться, а по-друге, залиште іншій людині право на власну точку зору – всі не можуть думати однаково.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Необхідно скористатися можливістю вивести на новий – більш близький – рівень стосунки з кимось із важливих для вас людей: від цього часу ви почнете краще розуміти одне одного.

ОСТАННІ НОВИНИ