Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на понеділок, 9 жовтня

09.10.2023 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 9 жовтня 2023 року

Астрологічний прогноз на 9 жовтня 2023 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляє Інфосіті.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Вірити сьогодні на слово не варто нікому, навіть якщо йдеться про близьких людей – друзів чи родичів: навряд чи вони обманюватимуть вас навмисне, найімовірніше, самі були введені кимось в оману.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Незважаючи на початок тижня, для вас є сенс зайнятися побутовими клопотами: прибирання – як поточне, так і генеральне – дозволить вам очистити житло від негативної енергетики, що позитивно позначиться на житті загалом.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Можна братися до реалізації професійних проєктів, які з різних причин довго відкладалися на потім: складуться максимально сприятливі обставини для їхнього втілення у життя.

Рак (22 червня – 23 липня)

Складаючи робочий план на найближче майбутнє, намагайтеся врахувати і вписати до нього якнайбільше деталей і нюансів, так вам буде набагато легше і простіше втілити його в життя.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Представники вашого знака зазвичай вважають ризик благородною справою, але сьогодні керуватися цим висловлюванням не варто: надто велика ймовірність програти, а не виграти.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Не варто нав’язувати людям навколо свою думку, навіть якщо об’єктивно ви цілком маєте рацію: залиште їм право на власну необачність – нехай вони самі зрозуміють і визнають, що помилялися.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Можна – і навіть потрібно – робити великі придбання, які ви давно планували: по-перше, вам вдасться отримати їх із гарною знижкою, а по-друге, якість купленого радуватиме вас доволі довго.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Не варто давати поради своєму оточенню, навіть якщо вас про них попросять: велика ймовірність того, що в разі помилки людина захоче звалити провину за неї на вас, запевняючи, що саме ви спрямували її не в той бік.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Роботу над новими проєктами сьогодні краще не розпочинати – успішною вона однаково не буде, тож краще присвятити день підготовці до неї: складанню плану та визначенню необхідних сил і засобів.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Незважаючи на початок робочого тижня, необхідно знайти час для спілкування з родиною – насамперед літніми родичами й маленькими дітьми: розмови з ними піднімуть вам настрій і встановлять мир у душі.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Не можна легковажно ставитися до знаків, які сьогодні надсилатимуть вам вищі сили – вони допоможуть вам уникнути серйозної помилки як у професійній сфері, так і в особистому житті.

Риби (20 лютого – 20 березня)

День сприятливий для повернення старих боргів: якщо не зможете повернути все, віддайте хоча б частину, тоді грошовий потік, який іде до вас, не перерветься – в іншому разі найближчим часом він може й “пересохнути”.

ОСТАННІ НОВИНИ