Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 22 травня

22.05.2024 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 22 травня 2024 року

Астрологічний прогноз на 22 травня 2024 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляє Інфосіті.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Людина, яку ви вважали своїм другом, несподівано підведе вас у найвідповідальніший момент: замість того, щоб засмучуватися, радійте, що вона все ж відкрила вам своє справжнє обличчя.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Від запрошення на вечірки та інші масові розважальні заходи краще відмовитися – замість очікуваного задоволення вони можуть принести лише розчарування і, як наслідок, зневіру.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Лінь, яка “відвідає” вас сьогодні, може надовго вибити вас і робочої колії, тому намагайтеся їй не піддаватися – зрештою, можна зайнятися чимось необтяжливим, головне – не сидіти, склавши руки.

Рак (22 червня – 23 липня)

Від нових знайомств, які до того ж можуть зав’язатися за підозрілих обставин, краще відмовитися – найімовірніше, у цієї людини стосовно вас не найкращі наміри.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Необхідно відмовитися від великих придбань, а ще краще – від шопінгу загаломі: будь-яка витрата грошей цього дня виявиться марною, оскільки незабаром стане очевидно, що вони були викинуті на вітер.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Небажано промовляти гучні фрази, обіцяючи своєму співрозмовникові щось нереальне: реалізувати сказане буде неможливо, а репутація базіки закріпиться за вами надовго.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Енергію, нестачі якої цього дня не буде, бажано спрямувати на досягнення винятково мирних цілей: чому б, наприклад, не зайнятися наведенням чистоти й ладу у власній оселі?

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Намагайтеся ігнорувати агресію, особливо якщо вона виходитиме від близьких людей: пояснити їм, що їхня поведінка негідна, ви однаково не зможете, а сварка може призвести до несподіваних наслідків.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Людей, які бажають – шляхом провокацій і невмотивованої агресії – збити вас з позитивного настрою, виявиться достатньо, ваше завдання – не піддатися на їхні дії та зберігати спокій.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Не рекомендується дослухатися до чужих порад, особливо якщо їх даватимуть без прохання з вашого боку – інформація, яку ви зрештою отримаєте, замість користі завдасть вам шкоди.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Небажано спілкуватися з людьми, які вам неприємні – порозуміння ви з ними однаково не досягнете, а енергію, необхідну для вирішення важливих професійних справ і життєвих завдань, розгубите.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Не варто ставитися до людей навколо за зневагою та зарозумілістю, навіть якщо у вас є підстави для такого стилю поведінки, потрібно стриматися – можете нажити собі ворогів, про що згодом пошкодуєте.

ОСТАННІ НОВИНИ