Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 25 жовтня

25.10.2023 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 25 жовтня 2023 року

Астрологічний прогноз на 25 жовтня 2023 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляє Інфосіті.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Допомога, яку потребуватиме від вас оточення, зовсім необов’язково має бути матеріальної властивості: іноді людині достатньо добрих слів, щоб почуватися набагато впевненіше.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Сьогодні ви можете страждати від спалахів гніву, тому — якщо ви не хочете посваритися з близькою людиною всерйоз і надовго — не варто звалювати свій негатив на її голову, краще ненадовго відмовитися від спілкування з нею.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Бажаючи отримати відповідь на важливе життєве питання, поставте його – подумки чи вголос, а потім просто уважно дивіться чи слухайте: підказка обов’язково прийде, головне – її не пропустити.

Рак (22 червня – 23 липня)

Небезпека нинішнього дня для представників знака – жалість до себе, оскільки, через свою сльозливість, вони, почавши плакати, зупинитися зможуть нескоро, що не найкраще позначиться на роботі.

Лев (24 липня – 23 серпня)

День, незважаючи на його будній статус, зірки рекомендують присвятити своїй сім’ї, і в цьому буде свій особливий сенс: можливо, саме сьогодні близька людина зробить зізнання, на яке ви давно чекаєте.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Зробити добро комусь із оточення, ви зможете, поділившись тим, чого у вас надміру – наприклад, передавши одяг, який давно не носите, до пункту для біженців – він принесе їм набагато більше користі, ніж вам.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Запальність ще нікого не доводила до добра, але сьогодні вона може стати для представників вашого знака особливо небезпечною: сварка, яка станеться в результаті, може призвести до серйозних наслідків.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

День сприятливий для очищення, до того ж не так у фізичному, як у ментальному сенсі: необхідно позбавлятися негативних настанов, образ і бажання помститися за них – після цього жити одразу стане легше.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Схоже, настав час відверто поговорити з близькою людиною і з’ясувати, чому останнім часом ваші стосунки розладналися: сьогодні ви зможете – нарешті! – порозумітися.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Зірки сьогодні радять вам проявити поблажливість до оточення: можливо, вони поведуться зовсім не так, як ви того очікуєте, але ви теж далеко неідеальні — варто пам’ятати про це.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Нагадайте близьким людям про те, як добре ви до них ставитеся: зателефонуйте та скажіть їм про це, а ще краще – зустрітися з ними. Особисте спілкування не можуть замінити жодні телефони та месенджери.

Риби (20 лютого – 20 березня)

На роботі не варто братися за важливі справи – успіхом вони не увінчаються, тому потрібно зосередитися на вирішенні дрібних, але від цього не менш важливих справ, які самі себе не зроблять.

ОСТАННІ НОВИНИ