Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на суботу, 21 січня

21.01.2023 08:00   -
Астрологічний прогноз для всіх знаків Зодіаку на 21.01.2023

У першому місяці 2023 року молодик настане 21 січня о 21:53. Вважається, що це — найвдаліший час для наведення порядків і духовних практик. Молодик вважається одним із найпотужніших енергетичних моментів у році. Місяць вступає у фазу зростання, тому приходить час для чогось нового. Повiдомляють Харьковские известия.

ОВЕН
Зараз ви можете з’єднатися з гармонією Всесвіту. У ваше життя увійдуть багатство та процвітання, якщо ви не будете боятися. Навчіться цінувати власні ресурси.

ТЕЛЕЦЬ
Всесвіт очікує ваш звіт – що ви дали світу і як ви приймаєте його дари. Якщо ви щось отримуєте, то маєте щось давати у відповідь. Коло обміну не має бути розірваним.

БЛИЗНЯТА
Ви повинні усвідомити, що марно тримаєтеся за свої минулі упередження і надії. Саме це заважає вам побачити можливості, які вас оточують. Не дійте проти змін. Настав час сміливо подивитися у майбутнє.

РАК
Не вважайте дружбу тим, що існує просто так. Даруйте свою відданість тим, хто потребує вашої підтримки. Водночас не дозволяйте гордощам захопити вас. Визнайте, що інші можуть вам допомогти, ви тільки виграєте від цього.

ЛЕВ
Ретельно обдумуйте свої вчинки. Саме тоді ви матимете достатньо сил, щоб впоратися з будь-якою проблемою. А глибинні “я” починуть впливати на ваше життя.

ДІВА
Щастя і кохання присутні у вашому житті. Знайдіть час для того, щоб оцінити речі, які роблять нас щасливими. Живіть повним життям, вмійте насолоджуватися будь-якою миттю.

ТЕРЕЗИ
Зараз ви не можете зробити гідний вибір. Це триматиме доти, поки ви думаєте, що є іграшкою в руках долі. Не звинувачуйте інших у ваших проблемах. Ваші думки та дії впливають на ваше життя.

СКОРПІОН
Міцно стійте за свої ідеали і слухайте своє серце. Ваші мрії незабаром здійсняться. Будьте смиренні і сміливо рухайтеся до власної мети.

СТРІЛЕЦЬ
Кожне випробування таїть у собі урок для вас, який зміцнить рішучість і дозволить відточити свої майстерність та досвід. Не бійтеся приймати виклики. Також зараз спитайтеся у себе, що вам необхідно для того, щоб рухатися далі.

КОЗОРІГ
Міцно тримайтеся коріння і отримаєте винагороду. Зараз ви можете піти на певний ризик. Використовуйте вашу інтуїцію, щоб уникнути небезпеки. Налаштуйтеся на духовну підтримку.

ВОДОЛІЙ
Пийте більше води, їжте здорову їжу, проводьте більше часу на свіжому повітрі, щоб повною мірою відчути свою життєву силу. Перед вами відкриваються нові горизонти. Віддайте природному руху життя.

РИБИ
Не сприймайте все аж надто серйозно, зосередьтеся на тому, що ви хочете змінити і дозвольте світу змінюватися. Дитяче почуття цікавості до світу допоможе привабити сили, які підсилять зміни.