Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на вівторок, 3 жовтня

03.10.2023 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 3 жовтня 2023 року

Астрологічний прогноз на 3 жовтня 2023 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляє Інфосіті.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Велика ймовірність того, що близька людина захоче зачепити вас за живе, сказавши щось неприємне: поставтеся до її поведінки з розумінням – вона й сама не радітиме тому, що – під впливом Місяця – так поводиться.

Телець (21 квітня – 21 травня)

День, коли особливо важливо тримати емоції під контролем: втративши самовладання, важко буде “повернутися” назад, а результатом може стати сварка з найкращим другом, чого ви собі згодом не пробачите.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

З’ясування стосунків із близькою людиною краще перенести на інший день – сьогодні вам навряд чи вдасться довести свою правоту, а отже, сварка, вихід з якої виявиться складним, вам забезпечена.

Рак (22 червня – 23 липня)

Вільний час зірки рекомендують вам витратити на наведення ладу в будинку – так ви не лише наведете блиск, а й покращите енергетику свого житла, особливо якщо позбудетеся речей, якими давно не користуєтеся.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Отримавши пропозицію добре заробити, нічого для цього не роблячи, треба гарно поміркувати, перш ніж давати згоду – надто велика ймовірність втратити, а не придбати, що вас навряд чи потішить.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Необхідно відмовитися від будь-яких – навіть найнезначніших – фінансових операцій: велика ймовірність помилки, яка замість очікуваного прибутку призведе до прикрих втрат.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Самокритика сьогодні виявиться не лише марною, а й відверто шкідливою, оскільки завдасть серйозного удару по самооцінці, тому якщо ви хочете досягти чогось у професії або в особистому житті, відмовтеся від неї.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Уникайте спілкування з токсичними людьми: намагаючись підживитися вашою енергією, вони можуть спровокувати вас на негарні дії, яких ви згодом соромитиметеся.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Не варто ні з ким ділитися своїми планами – особливо це стосується професійної сфери, якщо, звісно, ви не хочете, щоб вони використовували ваші ідеї для кар’єрного зростання.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Від ухвалення важливих життєвих рішень сьогодні краще відмовитися: ви можете неправильно прорахувати результати, до яких призведуть ваші дії, а отже, припуститеся серйозної – і прикрої – помилки.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Рекомендується відмовитися від спілкування з людьми з минулого – крім негативу, якого ви намагалися позбутися, розірвавши з ними стосунки, воно нічого більше не принесе.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Важливо приділити увагу літнім родичам, про існування яких ви останнім часом начебто забули, а вони зараз особливо потребують спілкування з вами.

ОСТАННІ НОВИНИ