
Формування безбар’єрного середовища має бути впроваджене державою для підтримки людей похилого віку.
На цьому наголосив голова Асоціації прифронтових міст та громад, мер Харкова Ігор Терехов, передає Інфосіті.
За його словами, доступність міської інфраструктури безпосередньо впливає на якість життя людей старшого віку, зокрема на їхню можливість користуватися медичними та соціальними сервісами, а також брати участь у житті громади.
«Політика безбар’єрності має стати стандартом для міст – від транспорту до громадських просторів. Це можливість для людей старшого віку самостійно пересуватися містом, відвідувати медичні установи, отримувати соціальні послуги та залишатися активною частиною громади», – підкреслив Ігор Терехов.
Асоціація прифронтових міст та громад виступає за активізацію розвитку безбар’єрної інфраструктури, зокрема адаптацію громадського транспорту, облаштування безпечної міської інфраструктури та створення адаптованих громадських просторів.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові чоловік вчинив домашнє насильство щодо власної дружини
- На Харківщині внаслідок ворожих обстрілів постраждали 7 людей
- У Харкові розпочався чемпіонат з мініфутболу серед поліцейських
- Ігор Терехов: головне – не втратити людей
- Поліцейські Харківщини оперативно розшукали зниклого неповнолітнього