
Децентралізація влади залишається важливим елементом функціонування місцевого самоврядування навіть в умовах війни, однак держава має забезпечувати відповідне фінансування переданих повноважень.
Про це заявив міський голова Ігор Терехов в інтерв’ю інформаційному порталу «Новини.LIVE», інформує Інфосіті.
«На децентралізації тримається демократія України. Але я категорично проти того, щоб держава передавала свої функції місцевому самоврядуванню без фінансової підтримки», – зазначив Ігор Терехов.
Мер підкреслив думку про те, що кожне повноваження має бути забезпечене ресурсами для якісного виконання. Також Ігор Терехов звернув увагу на специфіку діяльності влади в прифронтових громадах.
«У нас ціна помилки занадто велика. Фактично ми не маємо права на помилку. Рішення мають ухвалюватися швидше, тому й ставлення до нас потрібне зовсім інше. І зараз ми відчуваємо підтримку і з боку уряду, і з боку міжнародних партнерів. І це підтверджує, що нас чують», – додав Ігор Терехов.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Працюють вдень і вночі: хто робить дороги Харкова безпечнішими
- Харківські університети продовжують облаштовувати сонячними електростанціями
- Дефіцит кадрів та воєнні ризики: що заважає працювати українському бізнесу
- На Харківщині підірвався автомобіль: є загибла та поранений
- У Харкові оновлюють дорожню розмітку (фото)