
З вимогою про зниження прохідного балу НМТ через повітряні тривоги, технічні збої тощо омбудсман Лубінець звернувся до Уряду та МОН, передає Інфосіті.
Лубинець зазначає, що тільки за червень 2026 року до нього надійшла 21 скарга на проблеми під час складання НМТ.
Омбудсман вимагає від Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки чітких рішень і вже направив листи із пропозиціями:
- врахувати умови підготовки та складання НМТ у 2026 році, які негативно впливають на результати тестування, та позицію ректорів щодо доцільності зниження граничного балу для конкурсного відбору з 150 до 130;
- повернути право на апеляцію щодо некоректних тестових завдань та забезпечити оприлюднення тестів і правильних відповідей після завершення НМТ;
- врегулювати проходження НМТ дітьми, які перебувають у місцях несвободи.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Підприємця підозрюють у «копіпасті» проєкту укриття на Харківщині
- Наслідки ворожого удару по Харкову 25 червня (фото)
- Комунальники ремонтують дорогу у центрі Харкова (фото)
- Житель Харківщини викрав гроші та телефон з чужого автомобіля (фото)
- Терехов закликав міжнародних партнерів підтримати розробку проєктів для прифронтових громад