Отримані до 1 травня кошти на Скринінг здоров’я 40+ потрібно використати до 30 червня

Людям, яким до 1 травня 2026 року зарахували 2000 грн на участь у програмі Скринінг здоров’я 40+, залишився тиждень, щоб пройти обстеження, передає Iнфосiтi.
Оплатити послугу необхідно до 30 червня включно, зазначили у МОЗ України.
Після завершення цього терміну невикористані кошти автоматично повернуться до державного бюджету.
Нагадаємо, що з 1 травня 2026 року механізм участі у програмі було оновлено: українці віком від 40 років можуть подати заявку у будь-який зручний час — чекати 30 днів після дня народження більше не потрібно. Зробити це можна через застосунок Дія або у ЦНАПі. Оплатити послугу скринінгу необхідно протягом двох місяців із моменту надходження коштів. Якщо не використати їх упродовж цього часу, вони також автоматично повернуться до державного бюджету.
Скринінг здоров’я 40+ — це національна програма для українців віком від 40 років. Вона передбачає комплекс обстежень, які допомагають вчасно виявити серцево-судинні захворювання, оцінити ризик розвитку цукрового діабету та стан ментального здоров’я.
Нині заявки на отримання коштів для участі у програмі подали вже понад мільйон українців віком від 40 років. Пройти Скринінг здоров’я 40+ можна у 2227 місцях надання послуг по всій країні.
Перелік медичних закладів, у яких доступна послуга, можна переглянути на офіційному сайті програми.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Дефіцит кадрів та воєнні ризики: що заважає працювати українському бізнесу
- На Харківщині підірвався автомобіль: є загибла та поранений
- У Харкові оновлюють дорожню розмітку (фото)
- Тимчасовий захист для українцв в Європі: кому можуть відмовити
- «Досвід має значення»: понад 1,5 тисячі українців 50+ знайшли роботу

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





