
220 млн грн, які спрямували на потреби Сил оборони, залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування НКРЕКП. Про це повідомляє Iнфосiтi з посиланням на Премʼєр-міністра України Юлію Свириденко.
Додаткові кошти розподілять наступним чином:
- 100 млн грн буде використано на підготовку кадрів Національної гвардії;
- 70 млн грн виділять Міністерству оборони на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння;
- 50 млн грн передбачено на діяльність Головного управління розвідки.
«Фінансування оборони є безумовним пріоритетом. Тому кошти, зекономлені за іншими бюджетними програмами, у встановленому порядку спрямовуємо на зміцнення безпеки та обороноздатності України», – наголосила Очільниця Уряду.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ