
Станом на сьогодні, 23 вересня, українські аграрії засіяли 1,6 млн га озимих культур. Озимі на зерно сіють вже в усіх областях України, інформує Інфосіті.
Зокрема, вже посіяно:
- озимої пшениці – 672 тис. га;
- озимого ячменю – 37,7 тис. га;
- озимого жита – 17,7 тис. га;
- озимого ріпаку – 872,6 тис. га.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Серед лідерів за посівами зернових культур Полтавська, Кіровоградська та Дніпропетровська області.
Озимого ріпаку найбільше засіяли у Вінницькій, Хмельницькій та Тернопільській областях.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Працюють вдень і вночі: хто робить дороги Харкова безпечнішими
- Харківські університети продовжують облаштовувати сонячними електростанціями
- Дефіцит кадрів та воєнні ризики: що заважає працювати українському бізнесу
- На Харківщині підірвався автомобіль: є загибла та поранений
- У Харкові оновлюють дорожню розмітку (фото)