В Україні зросло споживання електроенергії: стан енергосистеми

Через хмарність у низці регіонів знизилася ефективність сонячних станцій, тому українцям рекомендують переносити використання енергоємних приладів на денний час – із 10:00 до 16:00. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Споживання електроенергії зросло. Сьогодні, 20 серпня, станом на 9:30, воно було на 2,5% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок. Причина – більш хмарна погода у частині північних та південних регіонів. Це зумовлює нижчу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зростання рівня енергоспоживання із загальної мережі.
Вчора, 19 серпня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,2% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у понеділок, 18 серпня. Причина – спадання спеки на всій території України.
Сьогодні зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00.
Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові триває сезон фонтанів (фото)
- На вулиці Миру в Харкові тимчасово заборонений рух транспорту
- Харків’янкою, яка жебракує біля метро з собаками, зацікавилася поліція
- Захисникам Харківщини передали засоби протиповітряної оборони
- У Харкові відкрили меморіальну дошку захиснику Віталію Спиці (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





