З російського полону повернулися 205 українських захисників (фото)

Сьогодні, 15 травня, у межах першого етапу обміну “1000 на 1000” в Україну повернулися 205 оборонців. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, ДШВ, ТрО, Повітряних Сил, а також бійці Національної гвардії України та Державної прикордонної служби.
Серед них – 9 захисників із Харківщини: двоє харків’ян, жителі Лозової, Змієва, а також Куп’янського, Богодухівського, Чугуївського та Ізюмського районів.
Практично усі звільнені сьогодні захисники пробули в російському полоні 4 роки. Більшість з них були поневолені під час оборони Маріуполя.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Окрім солдатів та сержантів вдалося повернути додому більше півсотні офіцерів. Серед звільнених є нацгвардієць, що потрапив в полон на ЧАЕС.
Наймолодшому звільненому Оборонцю виповнився 21 рік, найстаршому – 62 роки. Загалом на Батьківщину повертаються українці, що воювали на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.
Наразі готуються наступні етапи обміну “1000 на 1000” та триває робота над реалізацією інших попередніх домовленостей.





ОСТАННІ НОВИНИ
- Всесвітній день в’язання на публіці: спільне хобі, що допомагає харків’янам долати труднощі
- Економіка та бізнес у прифронтових містах: Терехов про головні виклики
- Нові клумби, газони та квіти: як змінюється Харків цього літа в Основ’янському районі
- Харківська міськрада: мільйони євро на енергетику та нова ділянка для мусульманських поховань
- «Спортивні новини»: найпомітніші події та думка тих, хто до них причетний

Випуск № 66 (1137) від 11.06.2026





