За добу російські загарбники здійснили 21 штурм позицій ЗСУ на Харківщині

Розпочалася 1580-та доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України. Минулої доби відбулося 246 боєзіткнень, передає Інфосіті.
На Південно-Слобожанському напрямку противник 13 разів атакував позиції наших підрозділів в напрямку Ізбицького та в районах населених пунктів Лиман, Стариця та Вовчанськ.

На Куп’янському напрямку ворог вісім разів атакував, в напрямку Глушківки, Курилівки, Шийківки та Малої Шапківки.

За уточненими даними Генштабу ЗСУ, вчора противник завдав трьох ракетних ударів, застосував три ракети, здійснив 84 авіаційні удари, скинувши 275 керованих авіабомб. Крім того, застосував 9629 дронів-камікадзе та здійснив 2932 обстріли населених пунктів та позицій наших військ, зокрема 55 – із реактивних систем залпового вогню.
За минулу добу авіація, ракетні війська і артилерія Сил оборони уразили чотири пункти управління, п’ять районів зосередження живої сили противника, шість гармат, два пункти управління БпЛА та ще дві інші важливі цілі противника. Також знешкоджено один танк, вісім бойових броньованих машин, 51 артилерійську систему, одну реактивну систему залпового вогню, два засоби ППО, дев’ять наземних робототехнічних комплексів, 2015 безпілотних літальних апаратів, 384 одиниці автомобільної та п’ять одиниць спеціальної техніки ворога.
Втрати російських загарбників склали 1190 осіб.
Українські захисники продовжують системне нищення ворога, чинять ефективний супротив на всіх ділянках фронту.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У державну власність повернули землі археологічної пам’ятки «Війтенки-1»
- Зеленський у річницю початку Другої світової нагадав про цінність людського життя
- Тиждень під вогнем: У Харкові 9 загиблих та понад 30 постраждалих
- За вихідні у Харкові затримали понад 40 нетверезих водіїв
- Комунальники у Харкові упорядковують двори та зелені зони (фото)

Випуск № 69 (1140) від 18.06.2026





