30 жовтня — День створення легендарної 92-ої бригади

30.10.2023 12:55   -
30 жовтня — День створення легендарної 92 бригади

92-га окрема штурмова бригада імені кошового отамана Івана Сірка ще із 2014 року боронить кордони нашої держави від агресора. Про це повідомляє Інфосіті.

З нагоди річниці побратимів та посестр привітав командир 92-ої ОШБр полковник Павло Федосенко.

“Бригада – це люди. Історія бригади – це доблесть і звитяга людей, які в ній служили та служать. З 2014-го року всі, хто стояв у строю та доєднався, відважно боронять рідну землю від окупанта. Цілодобова боротьба – то кров і піт неймовірних людей, які зціпивши зуби тримають оборону.


Ви не просто послідовники славних козаків, а краще уособлення борців за Батьківщину. Пишаюся та захоплююсь кожним із вас! Дякую за надзусилля та сміливість! Наші діти, онуки мають жити у незалежній державі – за це ми б’ємося”, – зазначив Федосенко у привітанні на сторінці бригади у Facebook.

З річницею бригаду привітали і у Харківській ОВА. У привітанні, зокрема, нагадали, що з перших днів повномасштабного російського вторгнення бійці бригади обороняли Харків та брали участь у звільненні багатьох населених пунктів Харківщини.

“Заслуги легендарного підрозділу відзначив Президент України, вручивши відзнаку “За мужність та відвагу”.


Незважаючи на ризик для життя, хлопці та дівчата щоденно виходять на штурми, відбивають позиції ворога, звільняють нашу землю від окупанта.


Вони роблять те, що далеко не кожному під силу!


Ми пишаємося вами, вдячні за вашу відвагу, хоробрість і мужність. Слава Героям!” – ідеться у привітанні очільника ХОВА Олега Синєгубова.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.