
Харківський міський голова Ігор Терехов напередодні, 6 грудня, взяв участь у заходах, присвячених Дню місцевого самоврядування. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Мер подякував працівникам органів місцевого самоврядування Шевченківського та Індустріального районів за злагоджену та ефективну роботу та вручив їм нагороди.
«Насправді ви займаєтеся абсолютно всіма напрямками життєзабезпечення, і завдяки вашій роботі місто сьогодні живе та розвивається. Так, важко, але всі ми розуміємо, заради чого працюємо та відновлюємо Харків», – зазначив Ігор Терехов.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Харків’янину, який викрав автомобіль, загрожує до 5 років в’язниці (фото)
- За тиждень на Харківщині знищили майже 400 ворожих боєприпасів
- Увага! Змінено порядок надання консультацій Пенсійного фонду України
- У державну власність повернули землі археологічної пам’ятки «Війтенки-1»
- Зеленський у річницю початку Другої світової нагадав про цінність людського життя