59 людей вбили росіяни прямим влучанням Іскандеру в кафе у селі Гроза

12.10.2023 13:35   -
59 людей вбили росіяни прямим влучанням Іскандеру в кафе у селі Гроза

Всі жертви теракту рф в Грозі – місцеві мешканці. Всі цивільні — пенсіонери, медики, фермери, вчителі, підприємці. Наймолодшому загиблому було лише 8 років, повідомляє Інфосіті.

Криміналісти ідентифікували всіх загиблих внаслідок ракетного удару по кафе у Грозі на Харківщині. Про закінчення процесу ідентифікації тіл загиблих у Грозі повідомив очільник МВС Ігор Клименко. Він зазначив, що слідчі та криміналісти поліції Харківщини провели колосальну та безпрецедентну роботу.

19 осіб ідентифікували за допомогою мобільних ДНК-лабораторій. Для цього знадобилося 6 діб, впродовж яких криміналісти цілодобово відбирали зразки у родичів, виводили профілі та шукали співпадіння фрагментів.

Одного із загиблих – 60-річного чоловіка – криміналісти встановили по 20-ти частинах тіла.

Ще двох осіб вдалося ідентифікувати за допомогою особистих речей, вилучених з помешкань загиблих, оскільки в них не було родичів прямої лінії для порівняння ДНК-профілів.

59 людей вбив російський Іскандер в селі Гроза на Харківщині

Нагадаємо, ввечері 11 жовтня в лікарні померла одна з жінок, яка отримала тяжкі поранення внаслідок ракетної атаки рф по кафе у с. Гроза на Харківщині. Їй було 63 роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іскандер на Грозу навели місцеві жителі — рідні брати Володимир та Дмитро Мамон