Альону Стрижак звільнили з посади очільниці патрульної поліції Харківської області

02.11.2023 10:20   -
На Харківщині новий очільник патрульної поліції - Левченко

1 листопада стало відомо, що керівницю управління патрульної поліції Альону Стрижак звільнили з посади. Тимчасово виконувати обовʼязки очільника відомства буде майор поліції Віктор Левченко. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Служба нового керівника харківських патрульних розпочалася з першого набору. За ці роки він пройшов шлях від поліцейського до начальника управління. Зокрема, був на керівних посадах патрульної поліції Миколаєва, очолював патрульну поліцію Луганської області.

“З початку повномасштабного вторгнення Віктор разом з іншими патрульними став на захист держави, обороняючи міста Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне”, – розповіли у Патрульній поліції Харківської області.

Патрульні поліцейські під керівництвом Віктора Левченка евакуювали з найнебезпечніших районів Луганської області понад 40 тисяч мирного населення.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

У складі зведеного загону Департаменту патрульної поліції України виконує бойові завдання з розвідки, виявленню та знищенню живої сили та техніки ворога за допомогою безпілотних літальних апаратів.

Указами Президента України за виявлені в захисті державних інтересів особисті мужність і відвагу, зміцнення обороноздатності та безпеки України Віктор Левченко був нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеню та медаллю “Захиснику Вітчизни”.

Нагадаємо, Альона Стрижак приєдналася до лав патрульної поліції у 2015 році. Несла службу в Дніпрі. Починала з патрулювання на лінії, потім обіймала посаду командира роти, а згодом і командира батальйону. З жовтня 2018 року Альона Стрижак працювала у Хмельницькому, де була заступником начальника управління – начальником відділу чергової служби управління патрульної поліції. З 15 січня 2020 року Альона Стрижак очолювала управління патрульної поліції Харківської області.

ОСТАННІ НОВИНИ