Американське місто допомагатиме Харкову з відбудовою

Харківський міський голова Ігор Терехова та мер міста Цинциннаті (США) Афтаб Пуревал підписали Меморандум про взаєморозуміння між містами. Про це повідомляє Інфосіті.
Ігор Терехов подякував американським партнерам за підтримку та надану допомогу.
«Харків – це форпост боротьби за демократичні цінності всього світу. Але вже сьогодні ми розуміємо, що нам треба відбудовувати Харків, не чекаючи на закінчення війни. Нам потрібні інвестиції, і ми робитимемо все, щоб залучити їх до нашого міста. Тому ми розраховуємо і на вашу підтримку», – наголосив Ігор Терехов.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
У свою чергу Афтаб Пуревал зазначив, що жителі Цинциннаті стежать за подіями, що відбуваються в Харкові та Україні, і готові підтримувати український народ до перемоги.
«Ми пишаємося тим, що вже понад 30 років Харків є нашим містом-побратимом. За цей час була реалізована величезна кількість спільних проєктів. І ми будемо з вами, з усією Україною аж до перемоги. І, звичайно, допоможемо з відновленням міста», – повідомив мер Цинциннаті.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Житель Харківщини викрав гроші та телефон з чужого автомобіля (фото)
- Терехов закликав міжнародних партнерів підтримати розробку проєктів для прифронтових громад
- За тиждень на Харківщині знищили понад 900 ворожих боєприпасів
- Мер Харкова підписав меморандум про співпрацю з ЮНІСЕФ
- За добу у Харкові затримали 15 п’яних водіїв

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





