Безпечне навчання у Харкові під час війни: рекомендації для вчителів

25.08.2022 13:15   -
Новини Харкова: Безпечне навчання під час війни - рекомендації вчителям

Державна служба якості освіти розробила Довідник “Безпечне освітнє середовище: нові виміри безпеки”. Про це повідомляють «Харьковские известия».

Рекомендації допоможуть керівникам закладів освіти організувати безпечне освітнє середовище в очному, дистанційному, змішаному форматах, а також більш ефективно змінювати формати залежно від безпекової ситуації.

Переглянути рекомендації можна за цим посиланням.

Також в управлінні Державної служби якості освіти у Харківській області повідомили, що з 18 по 22 серпня були проведені навчально-методичні семінари «Організація та здійснення заходів цивільного захисту закладами освіти в особливий період» для працівників місцевих органів управління у сфері освіти, директорів закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

Під час заходу окреслили шляхи організації та здійснення цивільного захисту закладами освіти для створення безпечних умов перебування в них вихованців, учнів і працівників (з урахуванням збройної агресії російської федерації). Крім того, актуалізували питання створення нешкідливих умов навчання та праці як складової внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Раніше ми повідомляли про те, що понад 12 тисяч першокласників підуть вчитися до шкіл Харківської області.