Більше 13 тисяч жителів Харківщини знайшли роботу за сприяння служби зайнятості

14.06.2024 12:16   -
Більше 13 тисяч жителів Харківщини знайшли роботу за сприяння служби зайнятості

З початку цього року послугами Харківської обласної служби зайнятості скористалися 24,7 тисячі осіб, з них 17,3 тисячі мали статус безробітного, повідомляє Інфосіті.

“Співпрацювали зі службою зайнятості 3,4 тисячі роботодавців, які надали 10,6 тисячі пропозицій роботи. За сприяння обласної служби зайнятості забезпечено зайнятість 13,1 тисячі громадян”, – поінформував директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков.

Він також зазначив, що на Харківщині продовжується активна реалізація проєкту «Армія відновлення». З початку року до нього долучилися більше 9 тисяч громадян. За цим показником Харківська область тримає лідерство серед усіх регіонів України.

«Роботи проводять у 51 громаді. Учасники «Армії відновлення» займаються, розборами завалів після обстрілів, плетінням маскувальних сіток, носків, килимків, виготовленням окопних свічок для ЗСУ, облаштуванням захисних споруд, копання та риття траншей, надання соціальних послуг тощо», – розповів керівник обласного центру зайнятості.

1154 безробітних проходили професійне навчання за сприяння Служби. 575 людей отримали ваучер на навчання для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Також в регіоні продовжується дія урядового проєкту «єРобота» з грантовими програмами «Власна справа» та «Гранти для ветеранів та другого з подружжя». У цьому році вже розглянуто 412 заяв на отримання мікрогранту/гранту, схвалено 182 позитивних рішень. Серед грантоотримувачів є 11 учасників бойових дій/членів їх сімей та 16 внутрішньо переміщених осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Робота в Харкові та області: перелік актуальних вакансій

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ