Через обстріли Харкова у лікарнях залишається 21 людина

Начальник ХОВА Олег Синєгубов розповів про стан постраждалих внаслідок обстрілів Харкова протягом 29 грудня – 2 січня. Про це повідомляє Iнфосiтi.
Наразі в медичних закладах Харківської області перебуває 21 людина.
За словами Олега Синєгубова, у важкому стані знаходиться 56-річний чоловік, якого було попередньо прооперовано. Постраждалий отримав множинні уламкові поранення.
Інші пацієнти знаходяться у стані середньої тяжкості у відділеннях нейрохірургії, неврологічному, офтальмологічному відділеннях.
Медики надають всю необхідну допомогу постраждалим від обстрілів.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Харків об’єднав фахівців на форумі Східної Юстиції
- На Харківщині вандал пошкодив близько 90 пам’ятників на кладовищі
- Мешканець Харківщини вчиняв домашнє насильство щодо своєї дружини
- У Харкові врятували чоловіка з даху багатоповерхівки (фото)
- Жителів Харківської області попереджають про пожежну небезпеку
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





