
Начальник ХОВА Олег Синєгубов розповів про стан постраждалих внаслідок обстрілів Харкова протягом 29 грудня – 2 січня. Про це повідомляє Iнфосiтi.
Наразі в медичних закладах Харківської області перебуває 21 людина.
За словами Олега Синєгубова, у важкому стані знаходиться 56-річний чоловік, якого було попередньо прооперовано. Постраждалий отримав множинні уламкові поранення.
Інші пацієнти знаходяться у стані середньої тяжкості у відділеннях нейрохірургії, неврологічному, офтальмологічному відділеннях.
Медики надають всю необхідну допомогу постраждалим від обстрілів.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Погода в Харкові на суботу, 27 червня
- День Конституції: 30 років головного документа країни
- Представник УВКБ ООН обговорив із міською владою нові проєкти відновлення
- Двори, які хочеться побачити. Як змінюється Салтівський район
- Весільний бум у Харкові: молодята обрали дзеркальну дату (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.