У Харкові щодня курсують 69 трамваїв

05.12.2023 15:52   -
Через обстріли у Харкові щодня курсують 69 трамваїв

До початку повномасштабної війни в місті Харкові щодня курсувало близько 170 трамваїв, а зараз через обстріли їх кількість зменшилася до 69.

Про це в інтерв’ю «Суспільне Харків» повідомив директор Департаменту будівництва та дорожнього господарства Дмитро Липовий, передає Iнфосiтi.

За його словами, через війну найбільше постраждало Салтівське трамвайне депо. До війни там було 160 одиниць техніки. Після обстрілів було пошкоджено 125, з яких 30 знищено повністю.

«Тепер трамваї не можуть їздити там, де курсували раніше. Зокрема, трамвай №26 рухався від підстанції «Лосєве», що на ХТЗ. Вона повністю знищена, там нема струму. Крім того, від розворотного кола і до вулиці Героїв Праці – це салтівська гілка – повністю знищена контактна мережа», – розповів Дмитро Липовий.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Також він зазначив, що актуальним питанням є рух трамваїв на вулиці Весніна. Оскільки там було кілька прямих влучань у рейки, якими до цього рухалася важка техніка, то відновити цей маршрут дуже складно.

«Натомість розглядається питання облаштування трамвайної гілки на паралельній вулиці з боку іподрому. Це ідея, яку зараз опрацьовують. Але для цього потрібна велика кількість залучених коштів та допомога фахівців», – зазначив директор департаменту.

ОСТАННІ НОВИНИ