
Харків’ян зустріли представники Генерального консульства Угорщини в місті Ужгород, за підтримки якого був організований відпочинок. Про це повідомляє Інфосіті.
У таборі діти перебуватимуть до 6 вересня. Там для них підготували спортивну та розважальну програми.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Житло для родин ВПО з ТОТ: перші результати державної програми
- У Харкові в Молодіжному парку вночі впало велике дерево (фото)
- У передмісті Харкова тимчасово вимкнуть газ
- У Холодногірському районі горів житловий будинок
- Війська рф атакують Харків FPV-дронами. Під ударом — цивільна інфраструктура
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.