До «Армії відновлення» вже доєдналися близько 500 мешканців Харківщини

07.03.2023 11:26   -
До «Армії відновлення» доєдналися 478 мешканців Харківщини

Від січня 2023 року на Харківщині до суспільно корисних робіт в рамках державної програми «Армія відновлення» вже залучено 478 людей. Про це повідомляють Харьковские известия.

Наразі за кількістю учасників «Армії відновлення», залучених саме в цьому році, Харківська область посідає третє місце в країні – після Полтавщини та Донеччини.

Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення Харківської ОВА, щоб стати учасником цієї програми, незайнятий громадянин повинен звернутися до підрозділу служби зайнятості за місцем проживання або перебування і, якщо наразі не знайдеться роботи за фахом, йому буде запропоновано роботу в «Армії відновлення».

«Це роботи, які не потребують спеціальної підготовки і фаху. При цьому до робіт можуть залучати як жінок, так і чоловіків. Наприклад, обслуговування Пунктів Незламності, пакування гуманітарних наборів, проведення ремонтно-відновлювальних робіт, прибирання території тощо», – розповіли в Департаменті.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

УВАГА! Це офіційна робота, за яку нараховується мінімальна заробітна плата в сумі 6700 гривень. Зараховується пенсійний і страховий стаж, людина має всі соціальні гарантії, передбачені законодавством, зокрема лікарняні.

ОСТАННІ НОВИНИ