До Харківському історичного музею передали дзвін зі зруйнованого рашистами храму (фото)

СБУ передала до Харківського музею дзвін з православного храму, який військові армії рф знищили під час втечі від контрнаступу ЗСУ. Про це повідомляють Харьковские известия.
Встановлено, що на території Іоано-Богословського храму поблизу Куп’янська рашисти під час окупації облаштували вогневі позиції, а в самій церкві — склад з боєприпасами. Під час втечі від контрнаступу ЗСУ російські окупанти здійснили по храму ракетно-артилерійський удар і тим сам зруйнували його.
Єдине, що залишилося на місці зруйнованого храму — це старовинний дзвін.


Наразі співробітники СБУ ініціювали передачу старовинного дзвону на зберігання Харківському історичного музею.
Після відновлення храму дзвін знову повернуть вірянам.
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на вівторок, 23 червня
- Погода у Харкові на сьогодні, 23 червня
- У Харкові пройшли випускні для школярів Новобаварського району
- Нові шезлонги та дитячі зони: як змінюється Журавлівський гідропарк
- Після кількох влучань: багатоповерхівка у Київському районі Харкова отримує друге життя

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





