
Фахівці Ізюмського району електричних мереж (РЕМ) АТ “Харківобленерго” повернули світло до села Сулигівка Оскільської територіальної громади, повідомляє Iнфосiтi.
Влітку 2022 року на території села точилися запеклі бої. Інфраструктура була зруйнована повністю.
“Підстанції розбиті, знищені повітряні лінії електропередачі… Відновлення розпочали практично з нуля. Також довелося чекати, поки сапери проведуть розмінування”, – розповів в.о. начальника Ізюмського РЕМ Володимир Протопоп.
За словами Володимира Протопопа, у Сулигівці проживає поки що тільки три родини, будинки яких вже заживлено. Якщо до села будуть повертатися люди, енергетики підключатимуть їхні оселі за заявками.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- День Конституції: 30 років головного документа країни
- Представник УВКБ ООН обговорив із міською владою нові проєкти відновлення
- Двори, які хочеться побачити. Як змінюється Салтівський район
- Весільний бум у Харкові: молодята обрали дзеркальну дату (фото)
- На Харківщині п’яний водій в’їхав у житловий будинок (фото)