Фахівці «Газмереж» усунули понад 2,3 тисячі витоків газу з початку газу

08.07.2024 16:10   -
Фахівці «Газмереж» усунули понад 2,3 тисячі витоків газу з початку газу

При проведенні технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання фахівці Харківської міської філії «Газмережі» виявили та ліквідували понад 2,3 тисячі витоків газу з початку цього року. Про це повідомляє Інфосіті.

Загалом, харківські газовики вже обстежили 831 багатоквартирний будинок у Харкові. У липні перевірки газових мереж проведуть ще у 261 багатоповерхівці міста.

Дізнатися, коли у вашому будинку буде проходити технічне обслуговування мереж, можна на сайті Харківської міської філії «Газмережі» у розділі «Технічне обслуговування ВБСГ».

Нагадаємо, що технічне обслуговування проводиться 1 раз на 5 років у будинках, де газові мережі експлуатуються менше 25 років, та 1 раз на 3 роки, якщо мережі будинку працюють понад 25 років. Відповідно оплата за послугу буде нараховуватись один раз на 3 або 5 років після проведення робіт. Орієнтовна кошторисна вартість технічного обслуговування у вашому будинку також розміщена на сайті Харківської міської філії «Газмережі».

Своєчасне проведення технічного обслуговування – запорука безпечного споживання газу, що вкрай важливо для безпеки мешканців багатоквартирних будинків Харкова.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.