Харків’ян запрошують на Сімейний форум

13.09.2019 13:06   -
Автор:
На форум запрошуються всі бажаючі жителі Харкова і гості міста.
Метою форуму є популяризація сімейних цінностей на принципах партнерства і взаємоповаги, усвідомленого батьківства і материнства, підвищення престижу багатодітних сімей, рівного розподілу сімейних обов'язків і відповідальності між жінками і чоловіками.
На форумі відбудеться урочисте вшанування дев'яти багатодітних сімей міста (по одній від району) за вагомий особистий внесок батьків у виховання дітей в сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей.
В рамках форуму відбудеться виставка організацій, що надають послуги сім'ям та дітям. Також проводитимуться розіграші призів. Крім того, працюватиме окрема дитяча кімната, в якій батьки зможуть залишити своїх дітей на час прослуховування лекцій.
Початок заходу – о 10:00. Вхід – вільний.
Програма форуму
Виступи провідних фахівців міста Харкова в області популяризації знань серед населення щодо медичних, психологічних, виховних аспектів розвитку дітей (Велика зала):
– Андрій Пеньков – «Розвиток головного мозку дитини. Як це впливає на все його життя?» (початок – об 11:30);
– Яна Перепелиця – «Як не допустити розлучення? Поради сімейного психолога» (початок – о 13:00);
– Валентина Баланова – «Зайва опіка або необмежена самостійність (як готувати дитину до реалій життя)» (початок – о 14:15).
Панельні дискусії (Мала зала):
– «Безпечне доросле життя починається з навчання безпеки в дитинстві» (початок – о 13:00);
– «Велика родина у великому місті: виклики і можливості» (початок – о 14:15).
Зазначимо, всього в сім'ях міста Харкова виховується понад 216 тис. дітей, з них – близько 80 тис. дітей дошкільного віку та 136 тис. дітей шкільного. У місті проживає понад 5 тис. багатодітних сімей, в яких виховується понад 16,6 тис. дітей. Багатодітні сім'ї Харкова мають пільги з комунальних платежів і проїзду в громадському транспорті. Щорічно понад 10 багатодітним матерям з Харкова Указом Президента України присвоюється почесне звання України «Мати-героїня».
Нагадаємо, вперше Харківський сімейний форум відбувся 30 вересня 2018 року, його відвідало понад 1500 харків'ян – дорослих і дітей.