
На Майдані Свободи розквітли гібіскуси, подаровані Харкову жителькою Івано-Франківщини навесні 2022 року. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Як повідомили у СКП “Харківзеленбуд”, рослини, отримані у подарунок від Надії Купренич, мешканки міста Бурштин (Івано-Франківська область), висадили на Майдані Свободи.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
У цьому році подаровані гібіскуси розцвіли рожевими та білими квітами, нині кущі сягають майже двох метрів заввишки.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на вівторок, 23 червня
- Погода у Харкові на сьогодні, 23 червня
- У Харкові пройшли випускні для школярів Новобаварського району
- Нові шезлонги та дитячі зони: як змінюється Журавлівський гідропарк
- Після кількох влучань: багатоповерхівка у Київському районі Харкова отримує друге життя