Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на суботу, 29 жовтня

29.10.2022 08:00   -
Астрологічний прогноз для всіх знаків Зодіаку на 29.10.2022

Сьогодні життя поставить людей у такі обставини, що кожному необхідно буде визначитися, на чиєму боці – добра чи зла – він знаходиться. Необхідно ретельно зважити всі «за» і «проти», щоб потім не пошкодувати про помилкові дії. Повiдомляють Харьковские известия.

ОВЕН

Сон, який ви побачите цієї ночі, важко буде правильно розшифрувати: тільки з часом ви зрозумієте, що саме побачили і про що Всесвіт намагався вас попередити.

ТЕЛЕЦЬ

Як би сильно цього дня вас не дратували близькі люди, пам’ятайте, що вам немає ким їх замінити, тому вибудовувати стосунки необхідно з тими, хто є, тим більше, що вони вас терплять у будь-яких життєвих ситуаціях.

БЛИЗНЯТА

Домашні клопоти відвернуть вас від сумних думок, які можуть «накрити» вас від самого ранку: чистота і порядок не лише прикрасять навколишній простір, але й забезпечать мир у душі.

РАК

Якщо ви давно збиралися поговорити з близькою людиною про проблеми, що існують у ваших стосунках, кращого часу вам не знайти: сьогодні ви розумітимете одне одного з пів слова і навіть з півпогляду.

ЛЕВ

День сприятливий для того, щоб подбати про своє здоров’я: якщо дозволить погода, необхідно прогулятися на свіжому повітрі, ще краще – зайнятися спортом і включити в меню якомога більше овочів і фруктів.

ДIВА

Поганий настрій нинішнього дня необхідно «лікувати» яскравими враженнями: якщо вибратися до театру чи на концерт немає можливості, можна подивитися хорошу виставу чи фільм в інтернеті.

ТЕРЕЗИ

Відкладіть з’ясування стосунків із близькою людиною на інший день – сьогодні ви не досягнете взаємопорозуміння, а заженете конфлікт – якщо він дійсно існує – ще глибше.

СКОРПIОН

Критичні зауваження, які ви можете сьогодні почути від близьких вам людей, здебільшого виявляться справедливими, тож на них необхідно звернути увагу і виправитися.

СТРIЛЕЦЬ

Енергетику, яка близька до нуля, необхідно «підживити»: поспілкуватися з приємними вам людьми, почитати гарну книжку – як стару й улюблену, так і нову, яка обіцяє приємні моменти від «знайомства» з нею.

КОЗОРIГ

День, незважаючи на його вихідний статус, можна присвятити роботі: справи йтимуть легко, без напруження – начебто самі собою, тому необхідно скористатися сприятливим моментом для вирішення важливих завдань.

ВОДОЛIЙ

Дрібні неприємності, можливі в цей час, не варто сприймати близько до серця – вони жодним чином не вплинуть ні на гармонію в особистому житті, ні на благополучні життєві обставини.

РИБИ

День, коли рекомендується повертати борги – якщо немає можливості розплатитися повністю, потрібно віддати хоча б невелику частину того, що заборгували: статус неплатника – погана прикмета.