Грип, ГРВІ та COVID-19: Епідситуація у Харкові

У Харкові на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції за минулий тиждень, з 22 по 28 січня, захворіли 1513 осіб, з них 42% – діти. Про це повідомляє Інфосіті.
За інформацією Харківського обласного центру контролю та профілактики хвороб, минулого тижня було зареєстровано 5 нових випадків захворювання на грип та 58 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19.
Показник захворюваності становить 107 на 100 тис. населення, що нижче за показник епідемічного порогу на 74,2% і відповідає низькому рівню інтенсивності епідемічного процесу.
За тиждень госпіталізовано 165 осіб, з них п’ять – до відділення реанімації та інтенсивної терапії з COVID-19. Серед госпіталізованих 20% – діти до 17 років.
Нагадаємо, зараз територією України циркулює 17 штамів вірусу SARS-CoV-2 — це різні субваріанти штаму “Омікрон”.
У січні в 5-ти областях виявили 9 випадків субваріанту коронавірусу JN.1 “Дженні”. Три випадки на Сумщині, по два — у Волинській та Черкаській областях та по одному — у Рівненській і Запорізькій областях.
З початку місяця також зареєстровано 3 випадки субваріанту коронавірусу BA.2.86 “Пірола”.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- День скейтбордингу в Харкові: як живе вулична культура прифронтового міста
- Ветеранів та ветеранок запрошують на стажування до Верховної Ради
- Афера на єВідновленні: житель Харківщини завищив площу зруйнованого будинку
- У гуртожитку харківського університету незаконно працювали піцерія та їдальня
- У Дергачах на Харківщині впала та не розірвалася ФАБ-500 (фото)

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





