Гурт PROBASS ∆ HARDI став амбасадором штурмової бригади «Спартан» (фото)

10.04.2023 17:41   -
У Харкові гурт PROBASS ∆ HARDI став амбасадором бригади «Спартан»

У місті Харкові відбулося офіційне підписання меморандуму про співпрацю між гвардійцями та гуртом PROBASS ∆ HARDI (авторами пісні «Доброго вечора, ми з України»). Про це повідомляють Харьковские известия.

Відтепер PROBASS ∆ HARDI – офіційні представники штурмової бригади «Спартан». Це дасть змогу популяризувати патріотизм серед молоді та приділити більше уваги гвардійцям «Спартану» в медійному середовищі, пояснив командир 3 бригади Нацгвардії Вадим Гладков.

Після урочистостей воїни «Гвардії Наступу» та артисти PROBASS ∆ HARDI розписали синьо-жовтий стяг. Прапор планують продати на аукціоні, а отримані кошти спрямувати на оснащення гвардійців. «З молотка» підуть і бойові трофеї, які передали воїни «Спартану» артистам.

«Для нас це велика честь! Підписання меморандуму спростить збір коштів та закупівлю усього необхідного для наших воїнів. Концерти й аукціони проводитимемо як в Україні, так і за кордоном. До речі, практика проведення аукціонів дуже ефективна. Якщо на концерт не кожен може потрапити, то долучитися до аукціону можуть усі охочі», – зазначив фронтмен гурту PROBASS ∆ HARDI Артем Ткаченко.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Набір до штурмових бригад «Гвардії Наступу» триває. Бійці «Спартану» комплектуються та проходять вишкіл саме на Харківщині. Охочі стати у стрій можуть заповнити анкету онлайн за посиланням або скористатися безкоштовною «гарячою лінією» 0800100020.

Також можна подати заявку до «Гвардії Наступу» в ЦНАПах за адресами:

  • місто Лозова, вулиця Грушевського, 2;
  • місто Харків, Гімназійна набережна, 26.

ОСТАННІ НОВИНИ