
Уряд Японії та Програма розвитку ООН в Україні 16 листопада оголосили про передачу енергетичного обладнання для Харкова. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Захід відбувся в Києві. У ньому взяли участь заступник Харківського міського голови Дмитро Ісаєв, міністр закордонних справ Японії Івая Такеші, посол Японії Масаші Накаґоме, міністр енергетики України Герман Галущенко, а також представники ПРООН та Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA).
Як розповів Дмитро Ісаєв, Харкову передадуть газову турбіну потужністю 16 МВт, яка забезпечуватиме безперебійне теплопостачання, а також 15 частотно-регульованих приводів та 32 генератори (це обладнання допоможе знизити ризик перебоїв у водопостачанні). За його словами, частину обладнання вже встановлено.
Ця допомога є дуже важливою для Харкова, адже вона диверсифікує джерела нашого живлення. Завдяки цьому ми отримуємо додаткову автономність в енергозабезпеченні, яка у випадку блекауту дозволить нам забезпечити функціонування критичної інфраструктури, – зазначив Дмитро Ісаєв.
ОСТАННІ НОВИНИ
- За минулі вихідні в Україні потонули семеро дітей
- У Харкові продовжують відновлювати багатоповерхівку, пошкоджену обстрілами (фото)
- За тиждень підприємці отримали понад 4 млрд грн доступних кредитів
- На Харківщині під обстрілами евакуювали чотирьох людей (фото)
- У найближчу годину в Харкові очікується гроза
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.