Є серйозні влучання та руйнування енергетичної системи, — Терехов про ситуацію в Харкові

Міський голова Харкова Ігор Терехов в етері нацмарафону розповів про ситуацію у місті після ранкової ракетної атаки рф. Про це повідомляє Інфосіті.
“Сьогодні зранку ворог завдав ударів по енергетичній інфраструктурі міста Харкова, є серйозні влучання та руйнування енергетичної системи, що живить Харків. Сьогодні дуже важка буде ситуація з електропостачанням. Не працює зараз метрополітен, але нам вдалося запустити певні маршрути трамваїв і тролейбусів, щоб люди мали можливість доїхати до міста призначення. Також працюють муніципальні автобуси“, – сказав Терехов.
Наразі відомо про запуск кількох маршрутів тролейбусів. Також містом курсують трамваї №7 (Новоселівка — Південний вокзалі) та №20 (Південний вокзал — пр. Перемоги).
Як у місті курсують автобуси, можна подивитися за посиланням.
За словами Терехова, у Харкові немає постраждалих, але є пошкодження житлового фонду біля місць “прильотів”. На об’єктах працюють комунальники.
Нагадаємо, 11 квітня близько 05:00 ранку ворог завдав щонайменше 10 ударів по критичній інфраструктурі Харкова та області.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Жителів Харківської області попереджають про пожежну небезпеку
- Ворог вдарив по прифронтовому селу на Харківщині: сталася пожежа (фото)
- На Харківщині викрили схему постачання неякісного вугілля для навчальних закладів
- У Харкові можуть з’явитися антидронові сітки
- У трьох районах Харкова завтра не буде води: адреси

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





