ЄІБ допоможе Харкову з будівництвом муніципального житла

11.06.2024 10:30   -
ЄІБ допоможе Харкову з будівництвом муніципального житла

У рамках розробки концепції Генерального плану місто Харків бере участь у міжнародному проєкті з впровадження доступних моделей оренди житла.

Про це напередодні повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов на заході «Відновлення Харкова: основні цілі та плани», який відбувся в Берліні, передає Інфосіті.

За словами мера, Харків бере участь у міжнародній програмі з впровадження доступних моделей оренди житла. Її мета – розробити муніципальну програму розвитку орендного та доступного житла в Харкові для різних цільових груп. В результаті буде сформований муніципальний житловий фонд для оренди або іпотеки. При створенні цієї програми буде використаний досвід Німеччини, зокрема, нашого міста-побратима Нюрнберга. Цей проєкт реалізується Європейською економічною комісією ООН та фінансується урядом Німеччини.

Міський голова також обговорив співпрацю у сфері будівництва муніципального житла з Європейським інвестиційним банком.

«Я б дуже хотів, аби ви як провідний банк, який допомагає Україні, подивилися, як можна спільно фінансувати цю програму. Ми виділяємо кошти з міського бюджету, але хочемо використовувати й кредитні ресурси під муніципальне житло», – зазначив очільник міста.

Робота в цьому напрямку триває.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ