
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 рр. і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 рр. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Ці страшні злочини радянської влади стали для України справжньою національною катастрофою, наслідки якої відчуваємо нині. Мільйони українців померли і не народилися. На землю, звідки примусово забирали їжу, заселяли колгоспників з російських та білоруських областей.
Міжнародне визнання Голодомору як геноциду для українців означає встановлення історичної справедливості щодо оцінки злочину проти людяності, зазначив мер Iгор Терехов.
Голодомор 1932–1933 років і нинішня війна — це не окремі сторінки історії, а ланки одного й того ж страшного задуму росії: знищити нас як націю. І ми завжди памʼятатимемо ту жахливу трагедію як урок і як нагадування: наша сила — в єдності, наша зброя — у незламності, наша перемога — неминуча, – сказав мер.
Повномасштабне вторгнення рф в Україну свідчить про те, що диктатура триває. Сьогодні ми, як і раніше, боремося за власну свободу, а головне – пам’ятаємо, якою ціною вона дається.
О 16:00 під час загальнонаціональної хвилини мовчання вшануймо пам’ять жертв голодоморів та після долучімося до акції «Запали свічку».
ОСТАННІ НОВИНИ
- Прокурори оскаржують вирок чоловіку, який намагався підпалити людей у підвалі
- Поліція оголосила в розшук підозрюваного, який переховується від слідства
- У Лозівському районі чоловік убив знайомого під час риболовлі
- Укрпошта тимчасово припиняє обслуговування частини Харківщини через обстріли
- У Харкові встановили близько 4 тисяч безкоштовних лічильників газу з початку року
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.