Ігор Терехов нагородив співробітників ДСНС з нагоди Дня рятувальника (фото)

Мер подякував рятувальникам за їхню невпинну й самовіддану працю, мужність у найскладніших умовах та тисячі врятованих життів харківʼян. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Усіх слів подяки за все, що ви щодня робите для захисту життів кожного з нас, буде замало. Я бачив на власні очі і вашу виснажливу працю, і ту відвагу, з якою ви рятуєте людей, і ті ризики, на які ви йдете задля того, щоб подарувати людям бодай шанс на порятунок. Це надзвичайно важко. Бережіть себе і хоч інколи, за можливості, відпочивайте від роботи. Ви – найкращі! – зазначив мер.

Ігор Терехов вручив пам’ятні медалі «За оборону міста-героя Харкова» начальнику Головного управління ДСНС України в Харківській області Артему Астахову та помічнику начальника ГУ ДСНС в Харківській області Олександру Волобуєву.

Ще 11 рятувальників нагородили Почесними грамотами Харківської міської ради, Почесними грамотами виконкому міськради та Подяками міського голови.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова
- На Харківщині чоловік облив жiнку бензином та намагався підпалити
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше
- Ігор Терехов та представники Швейцарії обговорили підтримку Харкова
- Ігор Терехов зустрівся з головою Банку розвитку Ради Європи Карло Монтічеллі
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





