Ігор Терехов прокоментував ворожі удари по Харкову

3 червня російські окупанти атакували Харків п’ятьма «Шахедами», два з яких були реактивними. Про це повідомляє Інфосіті з посиланням на міського голову Ігоря Терехова.
За його словами, під ударом опинилися житлові будинки, об’єкти критичної та залізничної інфраструктури.
Нагадаємо, близько 11:40 ворожий БпЛА типу «Герань-3» атакував Холодногірський район. Внаслідок влучання пошкоджено приватний житловий будинок та знищено автомобіль на території домоволодіння.
Загинула 52-річна жінка.
«Першими на місце прибули патрульні поліцейські. Вони робили все можливе, щоб врятувати жінку, проводили реанімаційні заходи. Згодом прибула бригада екстреної медичної допомоги, але, на жаль, врятувати жінку не вдалося», – зазначив Ігор Терехов.


Крім того, зранку ворог такой атакував два райони Харкова. Внаслідко атаки постраждали шестеро людей.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Також мер прокоментував учорашній випадок, коли чоловік дістав тяжких поранень після того, коли підійшов до безпілотника, що впав на відкритій території.
«Це вже не перший випадок, коли після падіння БпЛА вибух відбувається не одразу. Люди підходять ближче, щоб подивитися, а потім стається вибух. Зараз цей чоловік перебуває у важкому стані», – повідомив мер.
Міський голова закликав харків’ян бути обережними і не наближатися до місць падіння безпілотників.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Жителів Харківщини попереджають про ускладнення погодних умов
- Укрзалізниця запускає новий регіональний поїзд між Дніпром та Харковом
- Наслідки обстрілів Харкова та області за добу — ОВА
- Генштаб ЗСУ повідомляє про 10 боїв на Харківщині минулої доби
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 17 червня

Випуск № 68 (1139) від 16.06.2026





