
Урочистості з нагоди прийдешнього Дня працівників освіти вчора, 4 жовтня, пройшли в Київському районі. Про це повідомляє Інфосіті.
Освітян привітав Харківський міський голова Ігор Терехов. Мер наголосив, що Харків завжди мав потужні заклади середньої та вищої освіти.
Кожен учитель, який, незважаючи на складні воєнні часи, продовжує навчати дітей і робить внесок у розвиток рідного міста, заслуговує на неабияку повагу. Учні Харкова – це наша гордість, покоління майбутнього. Їхні успіхи та здобутки – це передусім ваша заслуга. Дякую за все, що ви робите! Нехай якнайшвидше у нас з’явиться можливість навчати дітей під мирним харківським небом! – зазначив Ігор Терехов.
Кращі педагоги району були відзначені Почесними грамотами виконавчого комітету міськради та Подяками міського голови.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові чоловік вчинив домашнє насильство щодо власної дружини
- На Харківщині внаслідок ворожих обстрілів постраждали 7 людей
- У Харкові розпочався чемпіонат з мініфутболу серед поліцейських
- Ігор Терехов: головне – не втратити людей
- Поліцейські Харківщини оперативно розшукали зниклого неповнолітнього
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.