
Розподілена генерація є ключовим інструментом для збереження енергосистеми прифронтових міст і громад, особливо в умовах постійних атак на інфраструктуру.
Про це міський голова, очільник Асоціації прифронтових міст та громад Ігор Терехов заявив сьогодні, 17 квітня, в ефірі національного телемарафону, передає Iнфосiтi.
«Розподілена генерація – це єдиний шанс втримати енергосистему міст і громад. Саме на цьому має бути акцент і місцевої, і державної політики», – зазначив мер.
За його словами, місто поступово формує так званий «енергетичний острів», зокрема комунальні підприємства «Харківські теплові мережі» та «Харківводоканал» уже мають власні генеруючі потужності. Водночас ці об’єкти потребують належного захисту, що є спільною відповідальністю держави та органів місцевого самоврядування.
Мер підкреслив, що саме завдяки впровадженню розподіленої генерації Харкову вдалося пройти складний опалювальний сезон, і цей напрям залишається пріоритетним у підготовці до наступної зими.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові пройшли випускні для школярів Новобаварського району
- Нові шезлонги та дитячі зони: як змінюється Журавлівський гідропарк
- Після кількох влучань: багатоповерхівка у Київському районі Харкова отримує друге життя
- Попри війну – з вірою в майбутнє: у Харкові привітали випускників Холодногірського району
- В Україні оновили умови поповнення карток через термінали