Ігор Терехов: Соцпрацівники з прифронтових громад потребують підвищення зарплат

Асоціація прифронтових міст та громад активно співпрацює з урядом щодо питання підвищення заробітної плати соціальним працівникам.
Про це очільник Асоціації, Харківський міський голова Ігор Терехов розповів сьогодні, 17 лютого, в ефірі національного телемарафону, передає Інфосіті.
Він наголосив, що ці фахівці, незважаючи на обстріли, повітряні тривоги та негоду, продовжують підтримувати людей, які цього потребують. Мер зазначив, що нарівні з ними стоять і комунальники, медики, вчителі, які працюють у прифронтових умовах.
«Ми контактуємо з урядом, ідемо до нашої мети крок за кроком. Навантаження на місцеві бюджети дуже сильне. Ворог зараз руйнує нашу енергетику, теплові мережі, і все це ми маємо відновлювати своїм коштом. Тож Асоціація працює над тим, аби знайти джерела фінансування та підвищити зарплати людей, які працюють у прифронтових містах та громадах», – підкреслив Ігор Терехов.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У День Конституції України молодь перевірила знання Основного Закону
- На Харківщині зловмисник незаконно користувався чужим транспортом
- 30 років Конституції України: у Харкові вшанували захисників держави
- Радіаційний фон у Харкові 28.06.2026
- Харків’яни отримали держнагороди до Дня Конституції України

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





