Ігор Терехов взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

06.07.2024 16:30   -
Ігор Терехов взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

Засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України відбулося 5 липня в онлайн-форматі. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Під час заходу уряд презентував програми кредитування для встановлення альтернативних джерел енергії та план щодо подальшого спрощення регуляторної політики в енергетичній сфері. Зокрема, йдеться про податкові, митні пільги та інші спеціальні програми, спрямовані на підтримку бізнесу і населення. 

За словами Ігоря Терехова, підготовка опалювальної системи Харкова до зими – найбільший виклик для міської влади в умовах сьогодення, тому важливі будь-які державні програми підтримки, завдяки яким вдасться пришвидшити процес постачання когенераційного обладнання. 

Передусім для нас важливо забезпечити теплом, світлом та водою житлові будинки. Люди повинні бути з усіма комунальними послугами взимку. Це найактуальніше. Харків передбачав таку складну ситуацію, і ще з весни ми готуємося до наступного опалювального сезону. Ми вже зарезервували обладнання в іноземних виробників і домовилися про гранти та кредитні кошти для децентралізації інженерних систем з великими фінансовими інституціями, – зазначив Ігор Терехов.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.